Jak a co děláme

Všechny předměty z našich katalogů nebo vybrané prostřednictvím našeho  e-shopu Vám opatříme logem, aby dostaly jedinečnou a  nezaměnitelnou podobu. Nabídka potiskových technologií je široká a rádi Vám poradíme kterou z nich pro konkrétní produkt zvolit.

KANCELÁŘSKÉ REKLAMNÍ PŘEDMĚTY

Tamponový tisk

Vhodný a nejčastěji používaný pro většinu drobných reklamních předmětů z různých materiálů jako je plast, dřevo, sklo, keramika, kov, textil nebo kůže. Používá se pro malé počty i velké série, vše tiskneme i vícebarevně. Tato technologie je poměrně rychlá a na hladkých plochách vyniknou i velmi drobné detaily. Garantujeme velmi vysokou kvalitu tohoto tisku.

Laser - gravírování

Nejmodernější gravírovací stroje jsou laserové. Dělí se na několik druhů dle použitého laseru. Reklamní předměty bývají z různých materiálů a pomocí laseru můžeme gravírovat kov, dřevo, plast, sklo nebo kůži.  Laser vyniká trvalostí výsledku, přesností, rychlostí a flexibilitou. Výsledkem použití laserové technologie je přesný a trvalý popis, který lze odstranit pouze hrubou silou.

ODĚVY A TEXTIL

Plošný sítotisk

Nejběžnější je aplikace sítotiskové technologie na textilní materiál, je to obecně nejtrvanlivější a nejkvalitnější volba potisku. Barva se vpije do textilních vláken a při vysoké teplotě se vysuší a zapeče. Jednoznačnou výhodou sítotisku je naprostá barevná stálost, trvanlivost potisku a současně příznivá cena.

Termotransferový tisk

Základem je sítotisk, pouze barva je nejprve aplikována na speciální transferový papír, který se použije k následnému přenosu barvy na textil. Tato technologie je vhodná buď pro menší série, nebo pro textilní výrobky, které mají uzávěry a cvoky, jako jsou batohy, sportovní tašky, ledvinky. Dále je vhodný při mnohobarevném tisku, nebo nedostatečně velkých rovných plochách např. u kšiltovek.

Strojní výšivky a nášivky

V dnešní době velmi oblíbená forma aplikace loga na trika, mikiny nebo kšiltovky.  Zvláště vhodná je tato technologie na fleecové produkty, deky, vesty, mikiny a také na všechny výrobky z materiálu froté jako jsou ručníky, osušky a župany.  V naší reklamní agentuře vyšíváme nejen do textilu, ale také na sportovní tašky a všechny ostatní měkké materiály. Výšivky a nášivky jsou stálobarevné i při vysokých teplotách a odolávají častému praní. Najednou vyšijeme logo, které má až 12 barev.

Sublimační tisk

Jinak zvaný fotopotisk, kdy se na látku a textilní produkty z polyesterových vláken nanáší nejen loga, ale také složitější obrázky a fotografie. Zaručuje plnobarevný tisk včetně rastru. Nedochází k vymývání barvy ani při opakovaném praní. Tuto technologii lze použít na sportovní dresy a funkční textil.

HRNKY A SKLENICE

Rotační sítotisk

Používá se pro maximálně 3 barevný potisk. každá barva musí být přesně ohraničená, bez soutisku barev. Na sklenice, hrnky a všechny rovnoměrně zakulacené předměty tiskneme po celém obvodu.

Vypalovací lak

Vhodný pro sklenice, hrnky, keramiku, porcelán, vše co snese vysokou vypalovací teplotu, produkty mohou mít i kónický tvar, nebo úhly, nebo kde je vyžadován tisk přes hrany.

Sublimační tisk

Jinak zvaný fotopotisk, kdy se na hrnky opatřené speciální glazurou, která přijímá tiskové barvy nanáší nejen loga, ale také složitější obrázky a fotografie. Sublimace zaručuje plnobarevný tisk včetně rastru.

 

KOŽENÉ REKLAMNÍ PŘEDMĚTY

Ražba

Ražba je technologie formování materiálu úderem nebo tlakem při použití raznice, která je zhotovena nejčastěji z kovových materiálů odléváním. Ražbu provádíme za studena, tedy při běžné teplotě, či za horka, kdy je ražený materiál předehříván pro zvýšení jeho plasticity. Používáme na kožené nebo PVC materiály, peněženky, aktovky, spisovky a diáře.

Vyrábíme kožené opasky přesně podle individuálních požadavků v různých šířkách z mnoha druhů kůže, určené nejen pro volnočasové aktivity. 

OSTATNÍ REKLAMNÍ PŘEDMĚTY

Odlitky a výlisky z kovů

Touto technologií vyrábíme kovové odlitky drobných reklamních a propagačních předmětů, těmi jsou přívěšky na klíče, medaile, pamětní mince, odznaky, spony na opasky, figurky. Konečná povrchová úprava může být jednak v lesklém kovu nikl, chrom, zlacení, cínování, lesklé vybarvené povrchy, nebo na přání zajistíme povrchovou úpravu galvanizací do konečné podoby staropovrchu.

3D Samolepky, magnetické fólie

Vyrábíme nejen klasické, ale i 3D samolepky opatřené nánosem pryskyřice pro plastický efekt.

Nejen magnetky na ledničku, ale také velké magnetické fólie určené pro dočasné a přemístitelné reklamní účely.

Velkoplošný tisk

Protože velkoplošný tisk není jen záležitost  venkovních billboardů a bigboardů, tiskneme i na širokou škálu materiálů, plakátové papíry, fotopapíry, samolepící fólie, PVC bannery, síťovina MESH, okenní fólie a jiné materiály, které vyplňují prostor interiérů.

Řezaná reklama

Na míru Vám zpracujeme reklamní tabule s polepem. A to buď formou plnobarevného digitálního tisku, případně výřezem z barevných fólií. Ze široké nabídky nosných materiálů různých rozměrů, Vám doporučíme ten nejvhodnější pro danou aplikaci.

Letáky, bloky, katalogy

Pro prezentaci firmy vyrábíme mnoho druhů propagačních materiálů, od jednoduchých ekonomických typů určených pro rozdávání široké veřejnosti až po kvalitně graficky a tiskově zpracované a určené do rukou vybraných obchodních partnerů. Samozřejmostí je grafický návrh vyrobený na míru každému zákazníkovi a výběr nejvhodnějšího způsobu výroby, v závislosti na požadovaném množství a kvalitě. Ofsetovou technologii, velmi kvalitní tisk určený pro náročné zákazníky a pro opakované tisky, nebo digitální tisk určený pro malý náklad nebo jednorázové akce.


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---sociální sítě---

.

.

.

.

.

.